Värnamo kommun logotyp. Länk till www.varnamo.se.

Kontakt

Kontaktcenter
331 83 Värnamo
0370-37 70 00
kontaktcenter@varnamo.se

Öppettider
Måndag-torsdag 7.30-16.30
Fredag 7.30-15.30

Besöksadress
Kyrktorget 1
Värnamo

Ledamöter, SN

Servicenämnden (SN) har nio ledamöter.

Ledamöter

Haris Sibonjic, Centerpartiet, ordförande, epost:haris.sibonjic@politiker.varnamo.se

Maria Nyström, Moderaterna, förste vice ordförande, epost:maria.nystrom@politiker.varnamo.se

Tero Väisänen, Socialdemokraterna, andre vice ordförande, epost:tero.vaisanen@politiker.varnamo.se

Johan Hilding, Centerpartiet, epost:johan.hilding@politiker.varnamo.se

Lena Freij, Kristdemokraterna, epost:lena.freij@polotiker.varnamo.se

Håkan Andersson, Liberalerna, epost:hakan.andersson@politiker.varnamo.se

Billy Mähler, Socialdemokraterna, epost:billy.mahler@politiker.varnamo.se

Milka Cado, Socialdemokraterna, epost:milka.cado@politiker.varnamo.se

Boo Karlsson, Sverigedemokraterna, epost:bo.karlsson@politiker.varnamo.se

Ersättare

Christian Emilsson, Centerpartiet, epost:christian.emilsson@politiker.varnamo.se

Anders Lund, Moderaterna, epost:anders.lund@politiker.varnamo.se

Khalid Poricanen, Socialdemokraterna, epost:khalid.poricanen@politiker.varnamo.se

Peter Lagermann, Centerpartiet, epost:alf-peter.lagerman@politiker.varnamo.se

Thea Bushati, Kristdemokraterna, epost:tea.bushati@politiker.varnamo.se

Eva Petersson, Liberalerna, epost:eva.petersson@politiker.varnamo.se

Håkan Nilsson, Socialdemokraterna, epost:hakan.nilsson@politiker.varnamo.se

Jan Cherek, Sverigedemokraterna, epost:jan-peter.cherek@politiker.varnamo.se

Senast granskad:
2020-02-11

Hjälpte informationen dig?

Synpunkter

Tack för att du hjälper oss förbättra webbplatsen!

Vad kan vi förbättra?



Synpunkter