Värnamo kommun logotyp. Länk till www.varnamo.se.

Kontakt

Kontaktcenter
331 83 Värnamo
0370-37 70 00
kontaktcenter@varnamo.se

Öppettider
Måndag-torsdag 7.30-16.30
Fredag 7.30-15.30

Besöksadress
Kyrktorget 1
Värnamo

Ledamöter, MBN

Medborgarnämnden (MBN) har nio ledamöter.

Ledamöter

Arnold Carlzon, Kristdemokraterna, ordförande
arnold.carlzon@politiker.varnamo.se

Runar Eldebo, Liberalerna, förste vice ordförande
runar.eldebo@politiker.varnamo.se

Vivi-Ann Roos, Socialdemokraterna, andre vice ordförande
vivi-ann.roos@politiker.varnamo.se

Göran Johansson, Centerpartiet
goran.johansson@politiker.varnamo.se

Theresa Eriksson, Centerpartiet
theresa.eriksson@politiker.varnamo.se

Karl-Mats Bodestad, Moderaterna
karl.bodestad@politiker.varnamo.se

Matilda Kauppinen, Socialdemokraterna
matilda.kauppinen@politiker.varnamo.se

Susanne Andersson, Socialdemokraterna
susanne.andersson@politiker.varnamo.se

Katja Ganekind, Sverigedemokraterna
katja.ganekind@politiker.varnamo.se

Ersättare

Eva Eriksson, Centerpartiet
eva.eriksson@politiker.varnamo.se

Eduard Narse, Kristdemokraterna
edouard.narse@politiker.varnamo.se

Maya Johansson, Moderaterna
maya.johansson@politiker.varnamo.se

Margareta Svensson, Kristdemokraterna
margareta.svensson@politiker.varnamo.se

Fredrik Lingeskog, Liberalerna
fredrik.lingeskog@politiker.varnamo.se

Anette Myrvold Sjögren, Socialdemokraterna
anette.myrvold.sjogren@politiker.varnamo.se

Joumana Chahrour, Socialdemokraterna
joumana.chahrour@politiker.varnamo.se

Milena Delic, Socialdemokraterna
milena.delic@politiker.varnamo.se

Kenny Berndtsson, Sverigedemokraterna
kenny.berndtsson@politiker.varnamo.se


Senast granskad:
2019-09-05

Hjälpte informationen dig?

Synpunkter

Tack för att du hjälper oss förbättra webbplatsen!

Vad kan vi förbättra?



Synpunkter